Střelnice

Společenské zařízení Střelnice se nachází nedaleko centra města v klidové zóně u řeky Rokytná. Střelnice, o kapacitě cca 100 osob, je vhodná jak pro pořádání rodinných oslav a firemních večírků, tak i k provozování tanečních zábav a komerčních akcí. Objekt je vybaven barem, kuchyňkou a sociálním zařízením. Vozidla návštěvníků Střelnice lze parkovat přímo u objektu na přilehlém pozemku.

Zájemcům o pronájem Střelnice nabízíme možnost vyplnění závazné objednávky na našich webových stránkách. Vyplněnou objednávku zašlete na e-mail: strelnice@hasici-jaromerice.cz. V následujících dnech bude Vaše rezervace potvrzena e-mailem. Pro rezervaci Vašeho termínu je důležité, aby na objednávce byly vyplněny všechny povinné údaje a aby byla objednávka potvrzena.

Termín předání: v den převzetí objektu v 17:00
Termín vrácení: v den vrácení objektu ve 13:00

Ke stažení: Ceník

Formular na pronajem Strelnice

Smlouva o pronájmu Střelnice k nahlédnutí

Info p. Moravec tel: 733766870

Sdělení:

Dne 8.8.2011 se výbor SDH rozhodl zvýšit kauci za pronájem Střelnice pro zájemce ve věku od 18 do 25 let a zájemce, kteří nejsou občany Jaroměřic nad Rokytnou a místních částí až do výše 10.000,-. Tato opatření byla přijata jako důsledek škod vzniklých předešlými nájemci, kteří cíleně poškozovali zařízení a objekt Střelnice.

Důležité upozornění:
Výbor SDH rozhodl o navýšení základní částky nájemného za pronájem Střelnice z 800,- Kč
na 1000,- za první den nájmu s platností od 17.3.2014. U objednávek učiněných do 17.3.2014 garantujeme ceny dle současně platného ceníku.

Zájemce o říjnové termíny pronájmu Střelnice upozorňujeme, že jsme vázáni smluvními
podmínkami a přednost má Město Jaroměřice pro zabezpečení komunálních voleb.

Upozorňujeme, že nájemcem Střelnice může být pouze osoba starší 18-ti let!

Termíny akcí pořádaných na Střelnici.
Červeně zbarvené termíny jsou již obsazeny.

Kalendář akcí na rok 2018

Leden - Únor - Březen - Duben